אודות

אודות מחוברים

מחוברים קמה בשנת 2014 ע"י נטלי ועקנין, אשת חינוך מזה שנים רבות הפועלת במסגרת החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי.
 
נטלי הינה דמות חינוכית נוכחת ופעילה לכל אורך הדרך. המנהיגה את רוח מחוברים מתוך חזון אישי ומקצועי משלה ומתוך ערכים המאפיינים את התוכנית. 
 
לירן חאיק, אבא לאיתי, אלה, שילו ועלמה, נשוי לשרי.
לירן איש חינוך מעל 20 שנה במהלכן פעל במסגרות חינוך בלתי פורמאליות ובמסגרות שונות בחינוך הפורמאלי.
 
לירן מביא איתו לרוח מחוברים חיבור עמוק ומקצועי המאפיין ערכים של טיפוח וצמיחה בעולם החינוך. 
 
ללירן ונטלי ניסיון רב בעבודה עם תלמידים בכל הגילים כמו גם עם בני נוער ויחד הם מקנים למדריכים את הידע הרב הנדרש להעברת התוכנית.
 
לירן ונטלי פועלים מתוך שליחות ואמונה כי 'הילד הוא במרכז' וכי אין ילד שלא מסוגל להצליח.  
 
יחד, אנו מעניקים ליווי באופן אישי הן למשתתפי התוכנית והן ללקוחותינו במגזרים השונים.

חזון

"מחוברים" הינה תוכנית משולבת העוסקת הן בהעשרה והעצמה של תלמידים בבתי הספר ובמסגרות חינוכיות א-פורמאליות בעזרת שימוש ועיסוק בשלל תחומי האמנות והן בחינוך פיננסי וביצירת תלמיד המכיר את עולם המושגים הפיננסי לעומק היכול לפעול בביטחון בתחום הכלכלי.

מטרת התוכנית היא פיתוח יכולות אישיות ובין אישיות גבוהות לילדים ולבני הנוער הנחשפים לתוכנית זו. במסגרת התוכנית, הילדים נחשפים ומכירים אמנים בעלי שם עולמי והשפעתם על חיי היומיום שלנו. מטרה נוספת של התוכנית הינה פיתוח חשיבה עצמית ויצירתית ע"י שימוש בכלים אמנותיים, כמו כן, פיתוח התקשורת הבינאישית וחיזוק המודעות העצמית אצל התלמיד. כל זאת ועוד ע"י חשיפה לתחומי אמנות שונים כגון אמנות פלסטית, אמנות חזותית ואמנות הנייר (אוריגמי).

כמו כן תוכנית "מחוברים" מציעה לקהל לקוחותיה בכל הגילים חשיפה מעמיקה של תחום החינוך הפיננסי. כידוע, נושא זה מוטמע בילדים כבר מגיל גן והוא הולך ומתפתח לאורך השנים. בתוכנית זו ניחשף ונלמד מספר עקרונות ומושגים בחינוך הפיננסי: הוצאות, הכנסות, ניהול תקציב, בניית תזרים מזומנים, התנהלות עם בנקים, השקעה נבונה, מהו חיסכון וכיצד ליצור אותו, חשיבה על העתיד והצבת מטרות להגשמה – "הילדים של היום היזמים של מחר".

השילוב בין שלל תחומי האמנות יחד עם החינוך הפיננסי מייצר עניין רב בלומד ומשלב לימוד ליניארי כמו גם הוליסטי.

אנו בתוכנית "מחוברים" מאמינים כי הלומד החשוף לשני סוגי הלמידה (אמנותי וחינוך פיננסי) יזכה להעשרה אשר תכשיר אותו להיות לומד עצמאי, יצירתי ומשכיל הרבה יותר.

למי מיועדת התוכנית

תכנית מחוברים פונה לקהל יעד מגוון ורחב, בין לקוחותינו נמנים בתי ספר יסודיים, חטיבות -ביניים, תיכונים (ממלכתיים), חמ"ד (חינוך ממלכתי דתי), מרכזים קהילתיים ותנועות נוער (התוכנית מותאמת גם לחינוך הבלתי פורמאלי). הן לתלמידים והן לצוותי החינוך.

קהל יעד נוסף שלנו הינו חברות פרטיות המפעילות בתוכן מפעלי קיץ (קייטנות), רכזות משאבי אנוש בתוך חברות גדולות, אגפי חינוך המהווים חלק מעיריות שונות (לדוגמא: "יובל חינוך") ועוד.

WhatsApp Image 2023-08-22 at 13.06.04

צוות ההדרכה שלנו

 הצוות שלנו הוא למעשה כלי משלים בתוך חווית ההדרכה של הילדים. כל חברי הצוות הינם רציניים ואחראיים, מקצועיים ובעלי ניסיון בחינוך, ועוברים הכשרות מקצועיות/חינוכיות לעבודה עם ילדים בתחומים שונים. הצוות מחבר בין הילדים, מגבש אותם ויוצר עבורם חוויה בלתי נשכחת.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה, באמצעות דף צור קשר.
אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהצוות החינוכי שלכם.

"מורה בינוני אומר, מורה טוב מסביר, מורה מצוין מדגים, מורה מושלם מעורר השראה"
וויליאם ארתור וורד

מספרים עלינו

גלריה

אוריגמי

פלסטלינה

משחקי ילדות וחשיבה

אמנות עכשווית

אמנות ממוחזרת

יוצרים שפה - אנגלית

דילוג לתוכן